Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.01.2021, 17:48

Сайт вчителя трудового навчання
Фалька Володимира Вікторовича

Годинник
Меню сайту
Категорії розділу
На допомогу учню мультимедійні презентації, навчальний матеріал та інше [61]
Презентації творчих проектів (інформаційних) [33]
Цікаві поробки для тих, хто любить попрацювати [9]
В допомогу при проектуванні [22]
Технологічна документація [7]
Об'єкти праці [16]
Шаблони,креслення, ескізи, зображення, орнаменти, елементи
Навчальна література [1]
Сайти вчителів
Навчальні ресурси
Об'єкти праці
Multimedіa
Статистика
Каталог
сайтів України каталог сайтів
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Святковий календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Проектна технологія

Головна » Файли » На допомогу учню » На допомогу учню мультимедійні презентації, навчальний матеріал та інше

Технологія слюсарної обробки металів. Поняття про розмічання. Рубання металу. Свердління і зенкерування. Навчальний ресурс
08.11.2014, 23:05
 

В даний час у нашій країні здійснюється радикальна економічна реформа . Необхідність цієї реформи була продиктована багато в чому тим , що сформована раніше система централізованого планування і управління роботою підприємств стримувала ініціативу трудових колективів , заважала прояву соціалістичної підприємливості , що не стимулювала зниження витрат виробництва і підвищення якості продукції . Існувало і серйозне відставання у використанні досягнень науки , передової техніки і технології у виробництві , що призвело до зниження темпів механізації та автоматизації праці , до того , що ще значна частина працюючих у нашій країні зайнята ручною працею.

Вирішальне значення у здійсненні реформи і підйомі економіки нашої країни має пріоритетний розвиток машинобудування як основи технічного прогресу .

Створення та впровадження в промисловість , сільське господарство , будівництво та інші галузі народного господарства нової техніки , експлуатація сучасних машин , механізмів , приладів і апаратів вимагають підготовки фахівців високої кваліфікації . Сучасний слюсарь повинен грамотно експлуатувати складну техніку , оснащену досконалими приладами , електричними , гідравлічними і пневматичними пристроями. З ростом механізації та автоматизації змінюється характер праці в сучасному виробництві . У змісті праці робітника все більше місце займають функції планування , розрахунку , налагодження , управління складною технікою та технологічними процесами .

Професія слюсаря є однією з найбільш поширених . Слюсарні роботи потрібні не тільки в машинобудуванні , а й у багатьох інших галузях промисловості та сільського господарства . Вони дуже різноманітні: слюсарі -складальники збирають різні машини і механізми , слюсарі - ремонтники виконують технічне обслуговування та ремонт машин і механізмів , слюсарі - інструментальники виготовляють інструменти , штампи і пристосування , слюсарі з монтажу техніки , приладів і комунікацій займаються встановленням обладнання , підведенням до нього енергії та іншими монтажними роботами .

З ростом механізації та автоматизації значення слюсарних професій зростає , так як від діяльності слюсарів значною мірою залежать якість продукції, що виготовляється та безперебійна робота засобів механізації та автоматизації виробничих процесів .

Праця слюсаря на сучасному підприємстві - це творча праця . Безперервно ускладнюється обладнання , з яким має справу слюсар , вимагає від нього теоретичних знань , вміння розбиратися в складних механізмах і вирішувати завдання, що виникають в процесі складання , експлуатації та ремонту техніки .

Даний навчальний ресурс допоможе вам опанувати основами професії слюсаря. Буде послідовно викладено теоретичні відомості, що розкривають сутність технологічних процесів обробки металів , а також відомості про знаряддя , засобах і предметах праці слюсаря.

Слюсарний інструмент

 

Категорія: На допомогу учню мультимедійні презентації, навчальний матеріал та інше | Додав: Володимир | Теги: Техніка безпеки і пожежна профілакт, Розрізування металу, Слюсарний інструмент, Виправлення металу, Шабрування, Гнуття металу, Рубання металу
Переглядів: 2001 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Кнопка на ваш сайт
Випадкові фото
Зараз на сайті
Інформер
Об'єкти праці [65]
Об'єкти для проектування і виготовлення учнями
Графічна документація [40]
Таблиці та наочності [87]
Корисні сайти [2]
для підготовки вчителям та учням до уроків трудового навчання
Технології обробки [2]
Профорієнтація [108]
Picture Stencil
Оnline-convert

Falko Volodymyr© 2021