Скло (неорганічне скло) — тверда аморфна речовина, прозора, в тій чи іншій частині оптичного діапазону (в залежності від складу), отримана під час застигання розплаву, що має склотвірні компоненти.
Сталь-сплав заліза з вуглецем (до 2%) і супутніми домішками у вигляді марганцю, кремнію, сірки,фосфорута інших Сталі, застосовувані в машинобудуванні, зазвичай містять від 0,05 до 1,5% С.
Пиломатеріали — пиляні деревні матеріали. Можуть бути у вигляді круглих лісоматеріалів, брусу, дошки, рейки, планки, брусків, шпал, матеріалів із шпону (в тому числі фанера), матеріалів розпиляної і подрібненої (потім склеєної) деревини та інші деревні матеріали, отримані шляхом розпилювання колод. Їх класифікують по породам, геометричній формі поперечного перерізу, характеру обробки, місцеположенню матеріалів в колоді, розташуванню пластей дощок по відношенню до напряму річних шарів деревини, призначенню, розмірам, якості дереви.
Деревностружкова плита — листовий композиційний матеріал, вироблений гарячим пресуванням деревинних частинок, переважно стружки, з введенням спеціальних добавок (6-18 % від маси стружок). Пресування виконують на одно- та багатоповерхових періодичних пресах за тиску 0,2-5 МПа та температури 100-140 °С або у безперервних стрічкових, гусеничних або екструзійних агрегатах.
Геометрична різьба - один з найдавніших видів різьблення по дереву, при якій зображувані фігури мають геометричну форму в різних комбінаціях. Виконується така різьблення у вигляді прямолінійних і дугоподібних елементів ножем-косяком і напівкруглими стамесками. Цей вид різьблення популярний через простоту виконання, невеликого набору інструментів, використовуваних при роботі. У той же час ця різьба не вимагає, як при рельєфною різьбленні, спеціальних знань теорії малюнка.