Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.02.2021, 19:20

Сайт вчителя трудового навчання
Фалька Володимира Вікторовича

Годинник
Меню сайту
Категорії розділу
Професії [98]
Поради [10]
Сайти вчителів
Навчальні ресурси
Об'єкти праці
Multimedіa
Статистика
Каталог
сайтів України каталог сайтів
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Святковий календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Каталог статей

Головна » Статті » Профорієнтація » Професії

Лінк-менеджер

 З плином часу фахівці, які беруть участь в просуванні сайтів, стають все більш затребуваними. Одна з актуальних спеціалізацій у сфері SEO - лінк-менеджер.

При просуванні сайту один з етапів роботи - це закупівля посилань для збільшення посилальної маси сайту. Це і входить в обов'язки експерта з посилань: підбір анкорів (ключових слів) для посилань, підготовка текстів, в яких розміщуватимуться посилання, розміщення статей і посилань на якісних Інтернет-ресурсах.

Базові знання та навички, необхідні лінк-менеджеру:

  1. Розуміння основ SEO. Без розуміння принципів, за якими пошукові системи оцінюють сайт і визначають його місце в пошуковій видачі, закупівля якісних посилань неможлива. А закупівля посилань з некоректними анкорами на сумнівних майданчиках - прямий шлях до погіршення результатів ранжирування сайту в пошуковій системі.
  2. Здатність обробляти й аналізувати великі обсяги інформації. При підборі посилань лінк-менеджеру потрібно переглянути велике число сайтів-донорів і оцінити їх потенціал за низкою показників. Уважність та аналітичні здібності тут потрібні. Аналітичні навички також корисні для того, щоб планувати бюджети, оцінювати ефективність вкладення коштів і вести звітність з виконаної роботи.
  3. Досвід роботи з біржами посилань, наявність власної бази сайтів-донорів, на яких можна розмістити посилання, які в підсумку призведуть до підвищення позиції сайту на сторінці пошуку. Досвід допомагає домогтися високої якості роботи. Наприклад, якщо лінк-менеджер підтримує контакти з блогерами, які розміщують посилання на тематичних блогах (що відповідають профілю просувається сайту), причому посилання розміщуються в якісних, грамотно написаних постах - для просування сайту це великий плюс.
  4. З ускладненням механізмів ранжирування вимоги до якості посилань підвищуються. Сьогодні вже недостатньо закуповувати посилання на біржах. Для успішного просування сайту необхідно проявляти винахідливість і комунікабельність: необхідно шукати якісні сайти-донори зі схожою тематикою і домовлятися з веб-майстрами про розміщення посилань. Ця робота наближається до того, чим займається PR-менеджер.

Найперспективніша можливість для лінк-менеджера - це робота в компанії, яка займається просуванням сайтів. Також можлива робота на основі фрілансу.

Деякі роботодавці приймають на роботу фахівців без досвіду: з базовими навичками володіння ПК, що володіють такими якостями, як відповідальність, уважність і здатність до навчання. Для новачка позиція лінк-менеджера може стати гарною стартовою площадкою для професійного розвитку у сфері Інтернет-маркетингу та SEO.

 

Категорія: Професії | Додав: Володимир (28.04.2014)
Переглядів: 486 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Друзі сайту
Кнопка на ваш сайт
Випадкові фото
Зараз на сайті
Інформер
Об'єкти праці [65]
Об'єкти для проектування і виготовлення учнями
Графічна документація [40]
Таблиці та наочності [87]
Корисні сайти [2]
для підготовки вчителям та учням до уроків трудового навчання
Технології обробки [2]
Профорієнтація [108]
Picture Stencil
Оnline-convert

Falko Volodymyr© 2021