Керівництво філіями включає в себе стратегічне й оперативне планування діяльності, забезпечення досягнення планових показників. Директор філії бере участь у проектуванні організаційної структури, регламентації бізнес-процесів, розробці стандартів, регламентів, інструкцій. Він відстежує показники розвитку бізнесу в регіоні і стан ринку збуту, впроваджує заходи щодо підвищення ефективності роботи, займається бюджетуванням, контролює фінансові потоки, взаємодіє з місцевими органами влади. Керівники такого рівня забезпечують високий рівень сервісу для клієнтів, взаємодіють з партнерами, проводять переговори та укладають угоди.
Токсиколог проводить своєчасно і якісно аналіз готової продукції, а також дає накази лаборантам щодо проведення необхідних аналізів та інших робіт і вимагає безумовного їх виконання.
Телемаркетолог - фахівець з телефонного маркетингу, який здійснює збір інформації, рекламу та реалізацію товарів і послуг по телефону. Професія телемаркетолога стала особливо затребуваною і популярною з розвитком інтернет-магазинів. Робота телемаркетолога набагато ефективніше телевізійної реклами через можливість зворотного зв'язку: телевізору питання не поставиш, а людину можна розпитувати скільки завгодно. Професійний телемаркетолог ввічливо і терпляче відповість на будь-які поставлені запитання, навіть дуже некоректні. Читати далі
Монтажник РЕА - фахівець з монтажу радіоелектронної апаратури.
Особливості професії
Монтажник (збирач-монтажник) радіоелектронної апаратури відповідає за електричні з'єднання при створенні електронних приладів.
Він з'єднує між собою проводи, роз'єми, котушки індуктивності, резистори та конденсатори, друковані плати, зовнішні панелі тощо, створюючи таким чином вузли та блоки майбутніх приладів. На наступному етапі об'єднує ці блоки в працездатний апарат і встановлює його в корпус. Читати далі
Конфекціонер - фахівець на швейному виробництві, який займається підбором і закупівлею тканин і різної фурнітури для одягу.
На підприємствах, що використовують в якості обробки кольорову вишивку і аплікацію, конфекціонер також підбирає гамму оздоблювальних квітів. Конфекціонер походить від латинського слова confection - виготовлення. Конфекціонування - це науково обгрунтований підбір матеріалів для виробу з урахуванням їх властивостей, сучасного напрямку моди і особливостей технологічного процесу виробництва. Наука заснована на гарному знанні властивостей матеріалів, умінні використовувати їх для досягнення певного зовнішнього ефекту одягу, створення одягу із заданими властивостями, що забезпечують комфорт, зручність, довговічність і зносостійкість.
Іпполог - фахівець з вивчення коней. Вивчає анатомію, фізіологію, біологію розмноження, породоутворення коней, їх характер, звички, особливості.
Останнім часом професія іпполога стає дуже популярною.
Особливості професії
Іпполог розробляє методики і рекомендації з розведення, утримання, годівлі, поліпшення екстер'єру (зовнішнього вигляду) і використання коней. Всі коні, які утримуються на конезаводах - це продукт багатовікової селекції та відбору. Іпполог-науковець не може бути теоретиком в чистому вигляді. В процесі своєї роботи він тісно взаємодіє з кіньми, спостерігаючи і вивчаючи їх, роблячи висновки, перевіряючи на них нові методики та технології.
Робота вчителя – передавати знання і навики учням у школі. Вчителі початкових класів є зазвичай класними керівниками, які ведуть всі предмети, за винятком фізкультури і співу. Починаючи з 4-5 класу, учні починають отримувати поглиблене предметне навчання, і кожен предмет починають викладати різні вчителі. Вчитель керується в своїй роботі затвердженою міністерством програмою навчання і предметними програмами. Навчання ґрунтується на методиках, складених в інтересах оптимального розвитку.
Управляє баштовим краном. З роботи кранівника починається будівництво нового будинку, закладається перша плита. Праця дуже напружена, найбільша концентрація - під час прикріплення вантажу і відриву його від землі. Потрібно правильно сприймати і тлумачити сигнали стропальника. Щоб забезпечити безперебійну роботу всіх механізмів крана, машиніст проводить технічний огляд, змазку механізмів, бере участь у профілактичному ремонті.
Ювелір виготовляє і обробляє ювелірні та художні вироби з дорогоцінних і кольорових металів зі вставками з дорогоцінних і напівдорогоцінних каменів за малюнками, кресленнями і моделями, гравіює і чеканить вироби із срібла.
Професія ювеліра необізнаним людям здається надзвичайно романтичною, причетною до таїнства створення дорогоцінних прикрас. Насправді ж, ювелір не настільки художник, що творить в тиші свого кабінету, наскільки майстер, наділений унікальними здібностями. Він повинен досконало володіти багатьма робочими спеціальностями: бути добрим токарем, слюсарем, шліфувальником, пайовиком, лудильником, виконувати складні операції з мініатюрними деталями.
Шеф-кухар придумує, вишукує і удосконалює рецепти різних страв. Самовираження нічим не обмежене - професія може стати високим мистецтвом. У багатьох їдальнях, корчмах і кафе шеф-кухар - це кухар з додатковими обов'язками: він сервірує, організовує банкети і керує виробництвом. Він - і адміністратор, і кухар, і завгосп в одній особі, що відповідає за роботу кухарів і офіціантів, технологію приготування блюд, закупівлю продуктів.